Vytváříme projekty pozemních staveb a podílíme se na celém procesu přípravy a stavby.

Zajistíme pro vás:

  • poradenství ohledně výběru pozemku
  • tvorba architektonické studie
  • tvorba projektu rodinného domu
  • podklady pro všechny fáze stavebního řízení
  • komunikaci s úřady a institucemi
  • poradíme vám také s možnostmi financování stavby
  • pomoc s výběrem spolehlivé stavební firmy
  • autorský dozor

Jaké domy jsou v nabídce?

Jsme schopní vám navrhnout prakticky jakoukoliv dispozici domu, která bude dávat smysl. Nejčastěji naši zákazníci přijdou s nějakou představou, kterou dále společně rozvíjíme.


Jaké jsou nejčastější způsoby spolupráce?


1. Projekt rodinného domu ke stavebnímu řízení

Část zákazníků si vystačí pouze s projektem pro účely stavebního řízení. I když preferujeme užší formu spolupráce a péči o klienta během celé stavby domu, nebráníme se ani tomuto typu spolupráce. Cena této služby začíná na 30 tis. Kč (cca 1% rozpočtové ceny domu).


2. Rozšířený projekt včetně souvisejících činností

Tato služba je u našich zákazníků nejžádanější. Jedná se o rozšířenou podobu dokumentace pro stavební povolení, která zajišťuje dostatečný podklad pro vedení stavby, výběrové řízení dodavatele, objednávky materiálu.

Konkrétní obsah (maximum je prováděcí projekt, včetně prováděcí dokumentace instalací) je vždy na domluvě. Zajistíme velkou část činností související s plánováním. Přitom se zákazník sám na celém procesu může aktivně podílet a vše má pod kontrolou. Cena této spolupráce začíná na 60 tis. Kč (cca 2% rozpočtové ceny domu)


3. Full servis k rozšířenému projektu rodinného domu

Pro zákazníky, kteří vyžadují individuální přístup na té nejvyšší úrovni, zajistíme zpracování studie ve spolupráci s renomovanými architekty. U této varianty je samozřejmostí full servis, včetně vyřízení veškerých náležitostí tak, aby klient neměl se stavbou žádné starosti a zároveň se celý proces maximálně urychlil.
Cena se vždy stanovuje individuálně (cca 3% rozpočtové ceny domu).


Poptávka

S projektem rodinného domu můžeme pomoci i vám. Pošlete nám svoji představu a my z ní vytvoříme skutečný dům.